Корзина
37 отзывов
Обращайтесь! Дадим лучшую цену!Получить скидку!
Кондиционер Midea AG-07N8C2F-I /AG-07N8C2F-O, фото 2
Кондиционер Midea AG-07N8C2F-I /AG-07N8C2F-O, фото 3
Кондиционер Midea AG-07N8C2F-I /AG-07N8C2F-O, фото 2
Кондиционер Midea AG-07N8C2F-I /AG-07N8C2F-O, фото 2
Кондиционер Midea AG-07N8C2F-I /AG-07N8C2F-O, фото 3
 • Кондиционер Midea AG-07N8C2F-I /AG-07N8C2F-O, фото 2
 • Кондиционер Midea AG-07N8C2F-I /AG-07N8C2F-O, фото 3

Кондиционер Midea AG-07N8C2F-I /AG-07N8C2F-O

Описание
Характеристики
Информация для заказа

Настінні спліт-системи Midea складаються з внутрішнього і зовнішнього блоку, комплектуються пультом ДУ, оснащуються різноманітними опціями для очищення повітря, зручності управління, можуть бути з компресором постійної і змінної (інверторним) потужності. Внутрішній блок призначений для установки на стіні, під стелею приміщення.

Цей тип кондиціонерів Midea найбільш популярний, оскільки компресор і вентилятор обдування Конденсер (знаходяться в зовнішньому, «вуличному» блоці) розділені з вентилятором обдуву випарника (знаходяться у внутрішньому, «кімнатному» блоці). Така схема була впроваджена в 60-х роках 20-го століття, коли конструктори поставили перед собою завдання зменшити рівень шуму і габарити кондиціонерів, для широкого застосування в побуті, раніше вироблялися тільки віконні та промислові моноблочні системи, що різко обмежувало їхнє застосування в квартирах і офісах. «Спліт» означає «розділений» - внтурішні і зовнішній блок з'єднуються патрубками прямого і зворотного прокачування фреону (холодоагенту -теплоносітеля), тиск створюється за допомогою роботи компресора і дросель-клапана, що й забезпечує цикл Карно в заданих температурних обмеженнях. При досягненні заданої температури в кімнаті компресор відключається. У інверторних спліт-системах компресор працює зі змінною швидкістю, і це забезпечує ще одну «ступінь свободи» для більш точного забезпечення температурного режиму.

Алюмінієвий теплообмінник з гідрофільним покриттям

Aluminium heat exchanger with hydrophilic coating

Підвищена змочуваність теплообмінника, алюмінієві пластини якого мають спеціальне покриття з гідрофільним шаром, що забезпечує швидке видалення конденсату з внутрішнього блоку, що не дозволяє швидко утворюватися цвілі і бактерій, забезпечуючи при цьому більш ефективну роботу кондиціонера.

Компресор DC inverterКомпресор DC inverter

Компресор з інвертором постійного струму дозволяє збільшити ефективність роботи кондиціонера, таким чином, зниження споживання енергії заощаджує Ваші витрати. Така система значно економніше та надійніше, ніж кондиціонери з постійною потужністю компресора.

Режим осушенняDry Mode

Режим осушення автоматично вибирає режим охолодження, заснованої на різниці між встановленою темпаратура і дійсної кімнатною температурою. Температура регулюється під час зниження вологості повітря повторюваному включенням і вимиканням режиму охолодження і тільки вентиляції. при включенні режиму осушення на ПДУ відображається «Краплинка"

Слідуй за мною (Follow Me)Follow Me

Функція "Стеж за мною (Follow Me)"

При включенні цієї функції на ПДК, процесор керування внутрішнього блоку буде отримувати дані про температуру в кімнаті з температурного датчика, встановленого в пульті дистанційного керування, що дозволяє більш точно регулювати роботу кондиціонера, досягаючи заданого режиму в зоні знаходження ПДК в кімнаті. Зона дії сигналу від пульта не перевищує 8 м.п. по прямій лінії "пульт - внутрішній блок".

Підтримка температури +8°С

Maintaining temperature +8°С

Захист від замерзання приміщення, підтримання температури +8°С.

Система керування кондиціонерів може підтримувати в приміщенні температуру повітря + 8°С, щоб не сильно охолоджувалися стіни та не замерзав водопровід. Це актуально використовувати для дач, гаражів або якщо Ви їдете у відпустку взимку. При цьому кондиціонер споживає менше електроенергії, оскільки перепад температур вулиця / кімната також скорочений.

Теплообмінник із підвищеною тепловіддачеюMulti-Bend Heat Exchanger

Підвищена тепловіддача. У блоках використовуються теплообмінники з трубками особливої конструкції, внутрішня поверхня яких має насічки трапецієподібної форми "Innergrove cooper", що забезпечує максимально збільшену площу поверхні теплообміну. Завдяки цьому тепловіддача підвищується на 28%, знижується рівень енергоспоживання і, отже, збільшується ефективність роботи системи.

Нічний режим

Night Mode

Нічний режим (режим сну) забезпечує умови для спокійного сну і комфортного пробудження. Режим триває протягом 7-ми годинного циклу, при цьому зменшується швидкість вентилятора, тим самим знижуючи рівень шуму, а так само автоматично, через задані проміжки, змінюючи задані з пульта температурні значення (в режимі охолодження температура піднімається на кілька градусів, а в режимі обігріву опускається). Після закінчення режиму (через 7 годин) установки температури повертаються до спочатку заданому значенню.

Зовнішній блок дизайну "Діамант"Outdoor unit design

Дизайнери Midea не забули і про вигляд корпусу зовнішнього блоку кондиціонера, що саме по собі рідкість для кліматичної техніки. Зовнішній блок набагато витонченіше своїх побратимів, має межі, як у діаманта, а увага до деталей говорить про високий рівень виробництва та ретельно продуманою дизайн-концепції.

Виявлення витоку холодоагентуRefrigerant Leakage Detect

Виявлення витоку холодоагенту – електронна функція, яку здійснює головний модуль керування та самодіагностіки кондиціонера. Датчик температури хладогенту, що встановлений на випарнику, визначить момент «перегріву» хладону на вході у випарник, та процесор висвітить код аварії «Ес» на дисплеї внутрішнього блоку.  Це означає необхідність звернення до сервісного центру, фахівця, для подальшого тестування можливих проблем у холодильному контурі спліт-системи.

СамоочищенняSelf-Cleaning

Режим самоочищення. Залежно від серії, даний режим включається або автоматично, при виключенні кондиціонера (на внутрішньому блоці жалюзі закриваються, але вентилятор продовжує працювати ще 10 ~ 15 хв. Вентіліруя і підсушуючи теплообмінник), або примусово, при активації його з ПДК.

SilenceSilence

Режим "Тиша" - кондиціонер знижує оберти вентилятора внутрішнього блоку до мінімальних, при цьому рівень шуму роботи кондиціонера так само знижується.

Sine-Wave InverterSine-Wave Inverter

Технологія 180° -градусного хвильового инверторного перетворення - керуюча напруга без «імпульсних» ефектів (усувається ступенчатость синусоїди).

У порівнянні з стандартним 120° струмом прямокутної форми надає наступні переваги:

 1. Можливість роботи при більш широкому діапазоні живлячої напруги і частоти струму.
 2. Велику енергоефективність та енергозбереження.
 3. Більш м'який старт, нижче шум і вібрації.
 4. Великі можливості управління.

Турбо режимTurbo

Функція «Turbo» - при включенні даного режиму, кондиціонер здійснює максимально швидке охолодження або обігрів, для створення комфортних умов в найкоротший час.

Контроль та керування за Wi-Fi (опція - Wi-Fi флешка)Wi-Fi Control (Wi-Fi stick)

Покупці можуть абсолютно безкоштовно завантажити додаток для смартфона за допомогою QR-кодів знаходяться в інструкції користувача (для деяких серій Wi-Fi stick - опція).

Можливості програми:

Основные
Производитель  Midea
Страна производительКитай
Wi-Fi модульНет
Гарантийный срок  24 мес
Дополнительный сервис  Установка, Сервисное обслуживание
Количество внутренних блоков мультисплит-системы1
Мощность обогрева  2.93 Вт
Мощность охлаждения  2.51 Вт
Назначение кондиционера  Бытовой
Поток воздуха  300 куб. м/час
Режим работы кондиционераОхлаждение/обогрев
Рекомендуемая площадь помещения  20 кв.м
СостояниеНовое
Тип внутреннего блока  Настенный
Тип кондиционераСплит-система
Цвет корпуса   Белый
Дополнительные функции и характеристики
Автоматический режим работы  Да
Датчик присутствия  Да
Дисплей  Да
Защита от замерзания  Да
ИнверторДа
Используемый хладагент  R32
Количество режимов работы  5
Количество скоростей работы вентилятора5
Максимальная длина коммуникаций25 м
Максимальная температура  50 град.
Ночной режим работыДа
Пульт дистанционного управления  Да
Регулировка направления потока воздухаавтоматическая
Режим вентиляцииДа
Режим осушения воздухаДа
Режим приточной вентиляцииНет
ТаймерДа
Теплый пуск  Да
Тип управленияЭлектронное
Уровень шума  22.5 дБ
Фильтр  HEPA-фильтр, Угольный фильтр
Функция ионизации  Нет
Функция памятиДа
Габаритные размеры внешнего блока
Вес внешнего блока21 кг
Высота внешнего блока418 мм
Глубина внешнего блока343 мм
Ширина внешнего блока682 мм
Габаритные размеры внутреннего блока
Вес внутреннего блока8 кг
Высота внутреннего блока200 мм
Глубина внутреннего блока292 мм
Ширина внутреннего блока729 мм
Параметры работы прибора
Максимальная рабочая температура окружающей среды50 град.
Напряжение сети  220~240 В
Потребляемая мощность в режиме обогрева1240 Вт
Потребляемая мощность в режиме охлаждения1000 Вт
Частота  50 Гц
Пользовательские характеристики
Класс энергоэффективностиА+++
Минимальная рабочая температура окружающей среды15
Минимальная температура-15
Напряжение сети220~240 В В
Тип компресораИнвертор
 • Цена: 9 230 грн.